Loading...

Jedlý papier K-pop Lovkyňa démonov anime 19,5 cm - Pictu Hap

Jedlý papier s motívom K‑popu „Lovkyňa démonov“ premení tvoju tortu na skutočný showstopper a poteší každého fanúšika kórejskej popkultúry.
Na sklade > 10 ks
U vás 1.10.2026

4,10 €
ks
Zákaznícka podpora
Potrebujete poradiť?
Zavolať na telefón
+421 947 941 363 Po–Pia: 8:00–16:00
Hodnotenie nášho e‑shopu (spolu 513,00 recenzie)
95 % zákazníci odporúčajú za posledných 90 dní
★ ★ ★ ★ ★
+ Rýchle dodanie, kvalitný tovar
− Žiadnu som zatiaľ neobjavila
★ ★ ★ ★ ★
+ Ok.
★ ★ ★ ★ ★
Vsetko prebehlo v poriadku, objednal som dve identical veci a preisli rychlo a v poriadku,

Tento okrúhly jedlý papier s priemerom 19,5 cm je ideálny, ak chceš tortu ozdobiť rýchlo, efektne a bez zložitého maľovania. Motív K-pop Lovkyňa démonov dodá torte dynamický fantasy K-pop štýl, ktorý poteší každú oslávanku či fanúšika kórejského popu. Stačí papier položiť na hladký povrch torty – najlepšie na maslový krém, marcipán alebo potahovaciu hmotu – a za pár sekúnd máš nádherný dizajn bez námahy.

Jedlý papier je tenký, dobre priľne k povrchu torty a pri krájaní sa neláme. Farby sú sýte a stabilné, takže motív vyzerá skvele aj po vychladnutí. Pre výraznejší efekt môžeš okraje doplniť krémom, gélovými farbami alebo dekoráciami v K-pop štýle.

Skvele sa hodí na narodeninové torty, tematické oslavy, anime/K-pop párty alebo ako rýchla dekorácia, keď chceš vizuálne pôsobivý výsledok bez hodín práce. Radosť oslávenca pri pohľade na obľúbený motív priamo na torte je jednoducho neopísateľná.

Technické parametre

Kategória: K poprq Lovkyně démonov
Jedlý papier na torty
K-pop lovkyňa démonov
Výrobca Pictu Hap
Kód produktu pic9001823_kruh

Recenzia

100 %
Odporúčam — vyzerá presne ako na fotografii.
Recenzie sú od zákazníkov, ktorí produkt skutočne kúpili (označené „Overený zákazník“).
Staršie hodnotenia môžu niesť označenie „Neoverený zákazník“, pretože v čase ich pridania nebolo možné nákup vždy overiť.
Dnes môže recenziu pridať len zákazník, ktorý si produkt zakúpil v našom e-shope.

Jedlý papier nalepte na tortu a zvýraznite farby:

Dekoratívny gél na jedlý papier 90 g - Vola colori

Gél na jedlý papier

3,50 €
3.9 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Želírovací sprej na ovocie a jedlý papier, 200 ml - Monaco

Gélovací sprej na ovocie a jedlý papier. Balenie 200 ml.

9,70 €
4.9 € / 100ml

Na sklade > 5 ks

Gél na jedlý papier – kelímok 50 g - Vola colori

Gél na jedlý papier, 50 g

2,40 €
4.8 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Gél na jedlý papier – tuba 50 g - Modecor

ModecorGel 50 g je praktický jedlý gél na jedlý papier, ktorý spoľahlivo prilepí obrázok na tortu,

3,70 €
7.4 € / 100g

Na sklade > 10 ks

Ďalšie produkty z kolekcie „Lovkyňa démonov”

Jedlý papier K-pop halloweenskej lovkyne démonov, 19,5 cm - PICTURE


4,00 €

Na sklade > 10 ks

Jedlý papier K-pop halloweenskej lovkyne démonov, 19,5 cm - PICTURE


4,00 €

Na sklade > 10 ks

Papierové pozvánky K-pop Lovkyňa démonov, 6 ks - Procos

Pozvite svojich hostí na nezabudnuteľnú K‑Pop párty s pozvánkami Lovkyňa démonov, ktoré vytvoria s

4,60 €

Na sklade > 5 ks

Papierové servítky K-pop Lovkyňa démonov, 20 ks - Procos

Doladíte K‑pop oslavu do posledného detailu s papierovými servítkami Lovkyňa démonov, ktoré dodajú

3,00 €

Na sklade > 10 ks

Papierové tanieriky K-pop Lovkyňa démonov 19,5 cm, 8 ks - Procos

Rozbehnite nezabudnuteľnú K‑Pop oslavu s papierovými taniermi „Lovkyňa démona“, ktoré nadchnú všet

3,50 €

Na sklade > 10 ks